.

SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun Adresiniz

Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A
Üzgünüm aradığınız terimlerde kategori bulunamadı.
Valorant VP
Valorant VP
Valorant VP
Riot Games Valorant VP ürünleri.
Toplam 7 üründen 7 tanesi gösteriliyor.
Sıralama
Fiyat
Ürün Tipleri

Ürün Türleri

İşletim Sistemleri
Ürün Platformları

Valorant Points Nedir ? 

Valorant VP nedir? Valorant oyununda oyun içerisinde daha avantajlı oyun içeriklerini almanıza olanak sağlayan para birimine Valorant Points denmektedir. Valorant Points ile oyun içerisinde, genellikle oyunu oynayarak ya da oyunun size kendisinin vermediği içerikleri almak için kullanılır. Valorant VP, oyunculara belli ödemeler karşılığında belli miktarlarda VP olacak şekilde satılır. Kullanıcılar bu ödemeleri ile hem oyun yapımcılarını desteklemiş olur hem de oyun içerisindeki diledikleri içeriklere sahip olabilirler. Bildiğiniz üzere Riot Games, oyun içi içerik satıyor ancak bu oyun içi içerikler ile oyuncular birbirleri üzerinde herhangi bir üstünlük kuramıyorlar. Yalnızca oyunu oynarken, silahlarına ya da karakterlerine çeşitli görünüşler satın alıyorlar ve kendilerince oyunu daha zevkli hale getiriyorlar. Ucuz VP satın almak için DM’ın sunmuş olduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz. Valorant VP satın al ve sen de dildiğin skine sahip ol!

Valorant VP Satın Aldıktan Sonra Neler Yapılabilir?

DM üzerinden VP satın aldıktan sonra Valorant’ın mağazası üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Valorant’ın mağaza yapısı oldukça değişik; Mağazada her zaman bulabileceğiniz ve alabileceğiniz ürünler bulunmuyor, belli periyotlar ile yeni ürünler mağazaya geliyor ve satın almış olduğunuz Valorant VP ile bu ürünleri satın alıyorsunuz. Bu ürünler silahlar için kostüm olabiliyor, yine silahlar için ufak aksesuarlar olabiliyor, bıçak için yine çeşitli kostüm seçeneklerini Valorant mağazasında bulmak ve Valorant Points ile satın almak mümkündür. Valorant’ta ayrıca oyuncuların mağazada her zaman bulamayacakları seçeneklere de Gece Pazarında oyunun belli dönemlerinde, belli süreler ile kısıtlı olmak üzere yer verdiğini biliyoruz. Yine burada yer alan oyun içi içerikleri, DM kullanarak satın almış olduğunuz ucuz VP ile satın alabilirsiniz.

Ucuz Valorant VP Satın Al

DM olarak sağlayabildiğimiz en ucuz VP fiyatları ile sizlere Valorant Points sunmayı hedefliyoruz. Fiyatlarımızı iyileştirebilmek ve sizlere en ucuz Valorant VP’yi sunmak için çabalıyoruz. DM olarak Valorant Points alımınızda bizi tercih etmenizi öneriyoruz. 7/24 anında teslimat ile ne zaman VP’ye ihtiyacınız olursa sitemizden sipariş geçip, anında Valorant VP’nize sahip olabilirsiniz. Böylece mağazadan ne zaman bir şey almak isterseniz Dijital.market üzerinden ucuz VP satın alarak, dilediğiniz kostüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Valorant Points ile Valorant oyununda birçok oyun iç içerik alabilirsiniz. Bunlar tamamen sizin tercihinize kalmış durumdadır. Favori silahlarınız için beğendiğiniz kostümleri alabilirsiniz ya da silahlarınız için etrafına takmak için aksesuar seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi satın alarak oyunu daha güzel hale getirebilirsiniz. Ancak bunlar için Valorant Points’e ihtiyacınız var, ucuz VP’ye de DM ile ulaşabilirsiniz!

Valorant Points satın almak oldukça kolay! Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini seçerek yanında bulunan "Satın Al" butonuna basınız, ardından aşağıdaki yönergeleri takip ediniz:

  1. Öncelikle DM üyeliğiniz yok ise sitemize üye olunuz.

  2. Üye olduktan ve giriş yaptıktan sonra hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Paketlerimizi inceleyin ve ne kadarlık bir bakiye gerektiğini tespit edin, ardında bakiyenizi yükleyin.

  3. Size sunduğumuz paketleri inceleyerek satın almak istediğinizi seçeneğin yanındaki "Satın Al" butonuna tıklayın.

  4. Ardından adımları takip ederek Valorant VP satın alımınızı tamamlayın.

  5. Bundan sonra onay vermeniz gerekir. Bu işlemler esnasında üyelik hesabınıza girmeniz şarttır. Dolayısıyla henüz DM hesabınız yok ise ücretsiz bir şekilde sitemize kayıt olabilirsiniz. Bundan sonra siparişiniz e-pin halinde size aktarılacaktır. VP satın al işleminden sonra sayfanın üst kısmında bulunan rehberi inceleyerek VP’yi nasıl hesabınıza tanımlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

7/24 Hızlı Teslimat

Siparişleriz 7/24 Anında Teslimat Edilmektde

Güvenli Alışveriş

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz

Avantajlı Fiyatlar

500'den Fazla Oyunda En Uygun Fiyatlar Burada

Oyuncu Pazarı

Alıcılar ve Satıcılar '0' Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında