.

SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun Adresiniz

Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A
Üzgünüm aradığınız terimlerde kategori bulunamadı.
Elite Pass Plus
Elite Pass Plus

Elite Pass Plus

Bölgeler
Türkiye
Platformlar
Diğer
İşletim Sistemleri
Mobil
Ürün Türleri
Epin
Teslimat Süresi
15 Dakika İçinde Teslimat
569.99 TL
547.19 TL
Adet
Satın Al

PUBG MOBILE, Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS lisansına sahip mobil bir Battle Royale oyunu. Global olarak Mart 2018'de yayınlandı. Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılan PUBG MOBILE, oyunculara görsel kalite, haritalar, atış deneyimi ve diğer konularda kapsamlı ve gerçekçi bir Battle Royale deneyimi sunmaya odaklanıyor. 

Yüz oyuncu heyecan dolu ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmak için savaş alanına iniş yapar. Her bir oyuncunun savaş alanındaki son takım olabilmek için hayatta kalmasına yardımcı olacak malzemeleri toplaması, ayrıca harita koşullarından, araçlardan ve ögelerden en iyi şekilde yararlanması gerekir. Kalp atışlarını kontrol et ve oyun alanı daralmadan önce tetikte ol.
Oyuncuların seçim yapabileceği Erangel, Miramar, Sanhok, Livik ve daha birçok harita bulunur. 

PUBG Mobile UC Satın Al

Karakterinize üstünlük sağlayacak PUBG cellular UC mi arıyorsunuz? Pekala, başka yere bakma. Bu dijital hediye kartını Bilinmeyen Nakit karşılığında satın almanız yeterli, hem şıok bir şekilde hem de saniyeler içinde onunla savaşacaksınız. Karakterinizi özelleştirmek için oyun içi öğeler ve eklentiler almak için yeni UC kredinizi kullanın. Ardından, yeni paraşütünüzle aksiyona serbestçe dalın, yeni bir silah görünümü ile öne çıkın veya ayakta kalan son kişi olmanıza yardımcı olacak eşyalara ve kasalara erişin!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, hayatta kalmak için keşfedin, toplayın, gizlice gidin ve savaşın.

Herhangi bir Apple veya Android cihazda diğer a hundred oyuncuya karşı oynayın. Ücretsiz mobil uygulamayı indirin ve bitişe kadar savaşan bir macerada kendi başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. UC kredinizi hediye kartıyla doldurduğunuzdan ve tarzınızı yansıttığınızdan emin olun! PUBG cell ve PUBG Lite arasındaki fark nedir? Cell Lite, PUBG mobil uygulamasının basitçe daha okayüçük bir sürümüdür. Daha eski veya daha düşüok konfigürasyon cihazlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Benzer bir oynanışı paylaşıyorlar ancak Lite’da maç başına 100 yerine 60 oyuncuya karşı savaşıyorsunuz. Haritalar, daha düşüok grafik gereksinimlerini karşılamak için de farklılıok gösterir. Ayrı oyunlardır, bu nedenle her platformdaki hesaplar ve içerik çakışmaz ve devredilemez.

Satın aldığınız hediye kartını etkinleştirmek için şu adrese bağlanmanız yeterlidir: https://www.Midasbuy.Com/tr/redeem/pubgm adresinden Midasbuy’a giriş yaptıktan sonra, Oyuncu No’sunu doğrulayabilen oyuncular tarafından kullanılabilir.

PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir? 

1-  Buraya tıklayarak Midasbuy hesabınıza 'Sign in / Sign up' üzerinden giriş yapın.

2- Eğer hesabınız yoksa Create Account'a tıklayarak yeni hesap oluşturun.

3- Açılan ekranda öncelikle PUBG Mobile ID'nizi ve satın aldığınız kodu Redeem Gifts yazan kutucuğa girin. OK butonuna bastıktan sonra UC'niz yüklenecektir.

İyi oyunlar.

0
Yorum
Ürün hakkında yorum yazmak ister misiniz?