.

SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun Adresiniz

Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A
Üzgünüm aradığınız terimlerde kategori bulunamadı.
Steam, Minimum Fiyat Kuralını Güncelledi
Steam, Minimum Fiyat Kuralını Güncelledi
İçerik

Selamlar sevgili okuyucularımız, hepinize mutlu bir gün dileriz. Oyun pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Steam, minimum fiyat sınırını güncelledi. Yapılan güncellemeler, oyuncuların çok uygun fiyatlara alabildiği oyunları etkiliyor. Ekim ayında yapılan Steam kur güncellemesine uygun olarak belirlenmiş fiyatın altında satılan oyunların satışı durdurulabilir.

Steam’de En Ucuz Oyun Ne Kadar Olacak?

Türkiye pazarını olumsuz etkileyecek bu değişiklikte en ucuz oyunun 0,99 dolar veya 11 TL olacağı belirlendi. İndirimli halde ise en düşük değer 0,49 veya 5,50 TL olabilecek. Bu değerlerin altında kalan oyunları oyuncular görebilecek fakat satın alma işlemi yapmak mümkün olmayacak. Oyunun sayfasına girildiğinde, minimum fiyat sınırına uygun olan bir diğer oyuna yönlendirileceksiniz. 

Belirlenen minimum ücret değerinin altında kalan oyunların tekrar satın alınabilir duruma gelmesi için de fiyat değişikliğine gidilmesi gerekecek. Halihazırda yürürlüğe girmiş kararın sonucunda indirimli fiyatı 5,50 TL altında olan oyunlar sitede listelense bile satın alma işlemi yapmak mümkün değil. Yayıncılar oyunlarının tekrar satın alıma açılıp, oynanabilir hale gelmesi için fiyat değişikliğine gitmek durumunda kalacak. 

 

 

Bu yeni güncelleme Türk oyuncularını hayli üzmüş olsa da indirim dönemlerinde, çoğu oyunseverin ulaşabileceği fiyatları görebileceğiz gibi duruyor. 

 

Sevgili okuyucularımız, Steam Minimum Fiyat Kuralını Güncelledi başlıklı haber yazımızın sonuna geldik. Steam cüzdan kodu satın almak ve güncel haber yazılarımıza erişmek için sitemiz superepin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.