.

SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun Adresiniz

Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A
Üzgünüm aradığınız terimlerde kategori bulunamadı.
Dragunov Tüfeği Kaldırıldı
PUBG: Battlegrounds Dragunov Tüfeği Kaldırıldı
İçerik

PUBG: Battlegrounds Dragunov Tüfeği Kaldırıldı

 

Değerli okuyucularımız, hepinize iyi günler dileriz. Bildiğiniz üzere PUBG: Battlegrounds bir süre önce 25.1 güncellemesini aldı ve oyuncular yapılan yeniliklerden oldukça memnun. Yapılan yenilikler ile oyuncuların daha keyifli bir oyun deneyimi yaşaması amaçlanırken güncelleme ile beraber eklenen Dragunov Tüfeği oyuncular arasında tartışmalara neden oldu. 

 

 

2 Ağustos tarihinde konsol oyuncularıyla buluşan güncelleme beraberinde birkaç yenilik ve iyileştirme getirmişti. Yeniliklerin birçoğundan memnun olan oyuncular, Dragunov Tüfeği için aynı memnuniyeti gösteremedi. 7.62 mm mermileri kullanan ve bir keskin nişancı tüfeğine eşdeğer olan PUBG: Battlegrounds Dragunov Tüfeği zar atma sistemi ile hasarı hesaplıyordu. Bu sayısal sistemin rastgele ve şansa bağlı olduğunu, dolayısıyla oyuncuların yeteneklerine göre değil şansa bağlı bir derecelendirme sunduğunu söyleyen oyuncular endişelerini dile getirdiler.

 

 

Krafton oyunculardan gelen geribildirimleri dikkate alarak, oyunun resmi web sitesinde bir açıklama metni yayınladı. Oyuncuların endişelerini göz önünde bulunduran Krafton geçici bir önlem alma yöntemi olarak tüfeği tüm PUBG sunucularından çekti. Aldığı önlemin ardından Krafton, tüfeğin en iyi şekilde optimize edilip oyunculara tekrar sunulması için geribildirim formu doldurulup fikir beyan etmelerini istedi. 

 

Oyuncuların fikirlerini ve endişelerini göz önünde bulunduran PUBG: Battlegrounds hala oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Her geçen gün hitap ettiği kitleyi büyütmeyi amaçlayan geliştiriciler, oyun tarihinin en aktif oyuncu kitlelerinden birine sahip.

 

 

Değerli okuyucularımız, PUBG: Battlegrounds Dragunov Tüfeği Kaldırıldı başlıklı haber yazımızın sonuna geldik. PUBG UC satın almak ve güncel haber yazılarımıza göz atmak için sitemiz Superepin.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bizi takip etmeyi unutmayın!