.

SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun Adresiniz

Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A
Üzgünüm aradığınız terimlerde kategori bulunamadı.
CSGO Silahı Öne Alma
CSGO Silahı Öne Alma
İçerik

FPS türünün en iyi ve en eski örneklerinden birisi olan CSGO silahı öne alma gibi pek çok kişiselleştirmeye imkan tanıyor. Oyuncuların daha iyi bir deneyim elde etmesi ve başarısını arttırması adına oyunlardaki ayarları kişiselleştirmesi önemlidir. Hedef noktasını değiştirme, silahı ileriye ya da geriye alma gibi pek çok ayar, CSGO’da desteklenmektedir. CSGO viewmodel kapsamında silah pozisyonu oyunda değiştirilebilmektedir.

CS:GO Silahı Öne Alma Kodu Ne?

CS:GO silahı öne alma kodu olarak aşağıdaki kodların kullanılması yeterlidir.

viewmodel_fov 68

viewmodel_offset_x 2

viewmodel_offset_y 2

viewmodel_offset_z -2

CSGO’da oyun ekranında é tuşuna basarak yukarıda yer alan kodları girerek, silahı öne alabilirsiniz. Bu ayarları girdikten sonra silah en ön pozisyona gelecektir. Oyuncuların bu aşamada dikkat etmesi gereken detaylardan birisi çözünürlüktür.

Oyunun en yüksek çözünürlüğe ayarlı olmaması halinde hatalar alınabilir. Bu nedenle oyun içinde kodların yazılmasının yanı sıra ayarlar üzerinden oyun çözünürlüğünün de en üst seviyeye çıkarılması gerekir.

7/24 Hızlı Teslimat

Siparişleriz 7/24 Anında Teslimat Edilmektde

Güvenli Alışveriş

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz

Avantajlı Fiyatlar

500'den Fazla Oyunda En Uygun Fiyatlar Burada

Oyuncu Pazarı

Alıcılar ve Satıcılar '0' Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında